Podłogowe inspiracje na wiosnę

Wiosna to doskonały czas na wprowadzenie zmian, dlatego wiele osób przemeblowuje w tym czasie swoje mieszkania oraz domy lub planuje remont. Dla tych, którzy nadal poszukują podłogi idealnej z pomocną przychodzi marka Chapel Parket, która dostępna jest na polskim rynku od niemal 20 lat i wciąż inspiruje miłośników pięknych wnętrz.

 

 

Podłogi sygnowane marką Chapel Parket powstają na indywidualne zamówienie – to oznacza, że to inwestor decyduje o selekcji materiału, wymiarach i rodzaju elementu (deska, klepka, kaseton) a także kolorze czy rodzaju wykończenia drewna. Jednym słowem kupujący tworzy własną podłogę, indywidualny produkt, dostosowany do jego potrzeb.

 

Oferta marki Chapel Parket jest bardzo szeroka. Jeśli uwzględnimy wszystkie dostępne kolekcje oraz wymiary, rodzaje elementów, a także kolory i dodatkowe możliwości oferowane przez producenta (takie jak postarzanie, czy wykonywanie mikrofazy) liczba opcji w asortymencie będzie przekraczała 60 tysięcy. Inwestorzy mogą więc bez ograniczeń kreować własną podłogę.

 

Warto zauważyć, że te szacunki obejmują jedynie propozycje ze standardowego cennika. Na jego podstawie można tworzyć kolejne rozwiązania (takie jak zupełnie nowy wzór kasetonu czy elementy w dwóch odcieniach). W takim przypadku liczba możliwych kombinacji jest jeszcze większa! Takie ponadstandardowe zamówienia realizowane są, jeśli tylko pozwalają na to techniczne możliwości producenta. Tak bogaty wybór pozwala puścić wodze wyobraźni i wykreować podłogę idealną.

 

Wykorzystywanie najwyższej jakości dębu europejskiego i jego szlachetna, ręczna obróbka oraz tak szeroka paleta opcji powodują, że podłogi Chapel Parket wybierane są zarówno przez projektantów, jak i prywatnych inwestorów. Są to realizacje utrzymane w różnych stylach (klasycznym czy nowoczesnym), tym również obiekty będące pod ochroną konserwatorów zabytków.

 

Wszystkie podłogi marki Chapel Parket są heblowane a kolory uzyskiwane po przez odpowiednie oddziaływanie na kwasy taniny zawarte naturalnie w drewnie dębowym a następnie zabezpieczane olejem woskowym wzbogaconym związkami krzemu. Substancja podnosi odporność drewna na uszkodzenia związane z codziennym użytkowaniem podłóg, ułatwia także ich bieżącą pielęgnację. Podłóg Chapel Parket nie trzeba cyklinować, do konserwacji wystarcza okresowe olejowanie.

 

Galerię zdjęć aranżacyjnych marki Chapel Parket można znaleźć w zakładce Galeria 

Pobierz plik

Powrót