Unikatowa podłoga w zasięgu ręki

 

W czasach nadmiernej konsumpcji, a także popularyzacji modnych i łatwych rozwiązań wiele osób szuka produktów wyjątkowych, oryginalnych, niepowtarzalnych. Zamiast dopasowywać się do trendów chcą czegoś ponadczasowego a zarazem spersonalizowanego. Czy drewniana podłoga może być takim rozwiązaniem? Oczywiście, że tak!

 

 

Drewno jest surowcem o niezwykłych właściwościach - łączy w sobie piękno i trwałość, siłę i delikatność. To właśnie te cechy sprawiają, że od lat wykorzystywane jest do produkcji mebli czy podłóg, a jego zwolenników nie brakuje. Szczególnie dziś, w dobie jednorazówek i krótkotrwałych rozwiązań, warto zainwestować w ten wyjątkowy materiał na podłogę. Dlaczego? Nie tylko pozwoli cieszyć się nim przez długie lata, pięknie starzeć, dawać poczucie ciepła i komfortu, a do tego nigdy nie wyjdzie z mody. Dodatkowym atutem może być fakt, że taką podłogę można wykonać według własnego pomysłu.

 

Różnorodnością rozwiązań w kwestii drewnianej podłogi wyróżnia się marka Chapel Parket. Wszystkie produkty tworzone są z dębu europejskiego - jednego z najbardziej trwałych, a zarazem szlachetnych surowców. Produkty sygnowane tym brandem wytwarzane tylko na zamówienie, a możliwości niemal nieograniczone: ponad 50 odcieni, 4 selekcje drewna, deski w szerokości od 85 mm do nawet 385 mm, 3 rodzaje klepek, 10 wzorów kasetonów, 6 sposobów wykończenia drewna. Tyle teorii, a w praktyce - tak szeroka paleta pozwala na stworzenie ponad 60 tysięcy różnych produktów!

 

Warto zauważyć to właśnie inwestor już na wstępie decyduje o każdym elemencie i najdrobniejszych detalach. Do niego należy określenie cech produktu: od rodzaju użytego materiału (deski lite lub warstwowe), wyglądu (klepki, deski czy kasetony), przez szczegółowe wymiary, sposób wykończenia, w końcu finalnie po odcień. Wszystko po to, by stworzyć podłogę unikatową. Proces powstawania produktu rozpoczyna się w momencie złożenia zamówienia, stąd też pewność, że podłoga powstaje według indywidualnego projektu. Gotowe materiały nie są magazynowane tylko od razu trafiają do inwestora.

 

W ciągu swojej niemal 20 letniej działalności Chapel Parket na polskim rynku, marka zrealizowała mnóstwo różnych zamówień, z których kilka było nietypowych. Należą do nich m.in. dębowy podjazd dla niepełnosprawnych, dwubarwne podłogi, klepki w niestandardowych wielkościach czy podłoga o różnych szerokościach desek.

Pobierz plik

Powrót